Новини

регіональні новини   //   Київська обл.
Засідання Ради регіону
20 червня 2019

Р І Ш Е Н Н Я № 4

Ради приватних виконавців міста Києва

 

19 червня 2019 року                                                                                  м. Київ

                Проведено засідання Ради приватних виконавців міста Києва, скликане Головою Ради приватних виконавців міста Києва та організоване у відповідності до вимог Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» та розділу 5 Положення про Раду приватних виконавців регіону.

         У засіданні приймали участь 3  члена Ради приватних виконавців міста Києва.

 

Присутні:

 

Крайчинський Сергій Станіславович – Голова РПВ міста Києва,

Ляпін Дмитро Валентинович – заступник Голови РПВ міста Києва, 

Варава Роман Сергійович - секретар РПВ міста Києва

 

За порядком денним прийнято наступні рішення:

 

1.Розгляд заяви гр. Ізмана Вадима В’ячеславовича щодо забезпечення Радою приватних виконавців м. Києва допуску до проходження стажування приватного виконавця.

 

Відповідно до статті 20 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» від 02 червня 2016 року №1403-VIII, розділу III Порядку допуску до професії приватного виконавця, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 25 жовтня 2016 року №3053/5 та з метою закріплення отриманих під час навчання знань та набуття практичних навичок у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів, Радою приватних виконавців міста Києва прийнято Рішення щодо допуску Ізмана Вадима В’ячеславовича до проходження стажування в приватного виконавця виконавчого округу міста Києва – Наконечного Ігоря Михайловича за адресою: м. Київ, вул. Багговутівська, буд. 17/21 з 24 червня по 23 липня 2019 включно.

Керівником стажування призначити Наконечного Ігоря Михайловича – приватного виконавця виконавчого округу міста Києва, який після проходження стажування готує відповідні характеризуючі матеріали.

Підстава: заява Ізмана В.В., копія паспорту громадянина України серія НН №862166 виданого 19.03.2002 Ізмаїльським МВ УМВС України в Одеській області, копія Диплома Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного серія КВ №37286292 від 26.06.2009, копія Свідоцтва серія №112 від 05.12.2018 про проходження навчання на навчальних курсах з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень.

 

 

2. Розгляд питання щодо підключення приватних виконавців виконавчого округу міста Києва до реєстру територіальної громади міста Києва.

 

З метою оптимізації роботи приватних виконавців виконавчого округу міста Києва, а саме оперативного отримання даних, які містяться в реєстрі територіальної громади міста Києва (далі за текстом – РТГК), враховуючи попереднє погодження з КМДА, звернутися з відповідним листом щодо підключення до РТГК діючих приватних виконавців виконавчого округу міста Києва.   

Довести до відому, що підключення приватних виконавців до РТГК не є обов’язковим та здійснюється на умовах укладеного договору  з КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

Розповсюдити інформацію щодо умов укладення договорів користування РТГК шляхом публікації вказаної інформації на офіційному сайті АПВУ.

 

Голова Ради

приватних виконавцем

міста Києва                                                                             С.С. Крайчинський

 

Заступник Голови

РПВ міста Києва                                                                 Д.В.Ляпін

 

Секретар 


РПВ міста Києва                                                                Р.С.Варава

назад до списку
© 2019 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.