Новини

Новини асоціації
Міжнародна конференція «Нові виклики у професії приватного виконавця»
29 липня 2019

26 липня 2019 року у гостинній Одесі відбулася цікава і важлива подія у житті професійної спільноти – міжнародна конференція «Нові виклики у професії приватного виконавця». Захід, організований АПВУ спільно з постійними міжнародними партнерами – Проектом ЄС «Право-Justice» та Програмою USAID «Нове правосуддя», зібрав близько 120 учасників, серед яких – майже 100 приватних виконавців з усіх регіонів України.

 

З вітальним словом до учасників конференції звернулися голова АПВУ Сергій Ніколаєв, керівник Проекту ЄС Довідас Віткаускас, представниця USAID Мирослава Воронцова та в.о. Генерального директора Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів Міністерства юстиції України Андрій Кошман. Після вступної частини відбулася також знакова подія – Сергій Ніколаєв підписав Меморандум про співробітництво з Валеріу Девдерею, президентом Національного союзу судових виконавців Молдови.

 


Робота конференції відбувалася в рамках 3 секцій: 1) Кодекс України з процедур банкрутства та його влив на процес виконання судових рішень; 2) Презентація приватного виконавця на ринку юридичних послуг; 3) Виконання судових рішень та інформаційні технології.

 

Процедурам банкрутства присвятили свої виступи представники Міністерства юстиції (директор Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Юрій Моісеєв і директор Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Олександр Олійник), суддівського корпусу (Лілія Грабован, суддя Господарського суду Одеської області), ДП «СЕТАМ» (заступник генерального директора з юридичних питань Микола Писанчин) та приватних виконавців (Анатолій Телявський).

 

Питання ділової етики та репутації приватних виконавців були висвітлені в доповідях представників громадських об`єднань – голова Агенції з питань виконання рішень Володимир Боєру та PR-директор ВО приватних виконавців «ФАКТ» Костянтин Рубель, а також приватних виконавців Андрія Авторгова і Максима Селезньова, міжнародного експерта та приватного виконавця з Болгарії Катіліна Попова.

 

Нарешті в рамках заключної секції конференції свій досвід використання новітніх інформаційних технологій у сфері виконання судових рішень представили Довіле Саткаускене (директор Палати судових приставів Литви), Оксана Новіков (генеральний секретар Національного союзу судових виконавців Молдови), Олександр Квітка (технічний директор компанії «AgroDron»). В свою чергу, заступник голови АПВУ Олександр Сивокозов презентував новий інформаційний портал Асоціації, який знаходиться на стадії реалізації. Разом з тим, найбільш жваву реакцію, велику кількість запитань та зацікавленість учасників заходу викликав виступ директора ДП «НАІС» Станіслава Лур`є, який відповідав на численні критичні зауваження з боку приватних виконавців щодо функціонування Автоматизованої системи виконавчого провадження.

 

Загалом же, про актуальність та цікавість питань, піднятих на конференції,  свідчить те, що захід завершився на 2 години пізніше запланованого часу, а кожна доповідь викликала жваву реакцію учасників.

 

конференція, приватні виконавці, Одеса назад до списку
© 2019 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.