Новини

Новини асоціації
Інформація про кваліфікаційний іспит кандидатів в приватні виконавці
09 вересня 2019

У відповідності до вимог частини другої статті 21 Закону України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" та згідно протоколу засідання Кваліфікаційної комісії приватних виконавців від 19.08.2019 № 46 повідомляються особи, допущені до складення кваліфікаційного іспиту про дату та місце його проведення.

 

Дата і час проведення іспиту

 

 

16.09.2019, початок іспиту о 10 год. 00 хв.
09.30 – 10.00 – реєстрація учасників
10.00 – 12.00 – виконання завдань теоретичної частини тестування
12.00 – 12.30 – перерва
12.30 – 13.30 – виконання ситуаційних завдань
13.30 – 13.45 – перерва
13.45 – 14.45 – виконання практичного завдання

Місце проведення іспиту

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала

Перелік осіб, для яких датою складання іспиту визначено 16.09.2019

1.

Амборський Андрій Вікторович

2.

Болотов Владислав Володимирович

3.

Бучко Віталій Васильович

 

4.

Геза Яніна Вікторівна

 

5.

Гончар Олег Михайлович

 

6.

Кононенко Олег Миколайович

 

7.

Лазор Мар’ян Олегович

 

8.

Лукмасло Тетяна Юріївна

 

9.

Макаренко Анна Сергіївна

 

10.

Максимов Ілля Миколайович

 

11.

Малайдах Катерина Сергіївна

 

12.

Манюта Сергій Васильович

 

13.

Мельник Юрій Анатолійович

 

14.

Перчета Андрій Ігорович

 

15.

Рокіщук Марія Юріївна

 

16.

Романенко Сергій Михайлович

 

17.

Самійлик Сергій Миколайович

 

18.

Сілкін Костянтин Юрійович

 

19.

Сотнік Катерина Андріївна

20.

Трисецький Денис Олегович

21.

Тюпляєв Ярослав Геннадійович

22.

Федоренко Артем Матвійович

23.

Шморгун Роман Миколайович

24.

Шпильовий Микола Володимирович

25.

Щербін Андрій Сергійович

Дата і час проведення іспиту

 

 

23.09.2019, початок іспиту о 10 год. 00 хв.
09.30 – 10.00 – реєстрація учасників
10.00 – 12.00 – виконання завдань теоретичної частини тестування
12.00 – 12.30 – перерва
12.30 – 13.30 – виконання ситуаційних завдань
13.30 – 13.45 – перерва
13.45 – 14.45 – виконання практичного завдання

Місце проведення іспиту

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала

Перелік осіб, для яких датою складання іспиту визначено 23.09.2019

1.

Бабич Катерина Михайлівна

2.

Банадига Володимир Васильович

3.

Бондаренко Олександр Миколайович

 

4.

Борискевич Артем Ігорович

 

5.

Валявський Олександр Анатолійович

 

6.

Горбаненко Сергій Володимирович

 

7.

Горбатовський Ігор Анатолійович

 

8.

Грузінова Наталія Олексіївна

 

9.

Дерлюк Василь Дмитрович

 

10.

Зленко Ігор Вікторович

 

11.

Кіт Андрій Михайлович

 

12.

Козак Роман Павлович

 

13.

Коритцев Гліб Ігоревич

 

14.

Купчишина Олена Олексіївна

 

15.

Макаренко Наталія Віталіївна

 

16.

Москаленко Ольга Павлівна

 

17.

Нікітін Руслан Валерійович

 

18.

Пилипчук Костянтин Ростиславович

 

19.

Пилипчук Ольга Григорівна

20.

Польянов Євген Олександрович

21.

Приходько Тетяна Миколаївна

22.

Різунов Роман Станіславович

23.

Сидорчук Андрій Анатолійович

24.

Собчук Валентин Васильович

25.

Якушенко В’ячеслав Анатолійович

 

назад до списку
© 2020 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.