Новини

Новини асоціації
УВАГА! З ПРИВОДУ ЗАТРИМАННЯ ПРИВАТНОГО ВИКОНАВЦЯ НА ХАБАРІ
27 вересня 2019

Асоціація приватних виконавців України  глибоко занепокоєна вчорашнім повідомленням Прокуратури м. Києва про факт затримання на хабарі у 1 тис. доларів приватного виконавця (HTTP://BIT.LY/PROSECUTOR-KYIV). 

Для нас надважлива наша репутація на гідність нашої професії, і сам по собі подібний інцидент дуже негативно впливає на репутацію всієї професійної спільноти. Такий випадок стався вперше.

Порушений принцип презумпції невинуватості особи. Він не лише забороняє передчасне висловлення думки самим правоохоронним органом про те, що особа, "яку обвинувачено у вчиненні злочину", є винною, тоді як це ще не доведено відповідно до закону, а й поширюється на заяви, що їх роблять інші державні посадові особи стосовно проваджень, що тривають, у кримінальних справах і які спонукають громадськість до думки про вину підозрюваного та визначають наперед оцінку фактів компетентним судовим органом.

Професійна діяльність приватних виконавців викликає чимало невдоволення з боку певного кола осіб (боржників), свідченням чого є неодноразові погрози на адресу конкретних виконавців. Тому цілком не можна виключати і провокативної природи вчорашнього затримання приватного виконавця

Якщо ж факт правопорушення нашої колеги буде доведено – вона має понести відповідальність у повному обсязі, а Асоціація буде вживати найжорсткіших заходів стосовно порушниці і тих, хто в майбутньому таким ганебним чином скористається делегованими державою повноваженнями.

Наразі приватного виконавця відпустили під домашній арешт, ведеться слідство.

Ми будемо усіляко сприяти слідству, щоб досягти справедливого рішення.

приватні виконавці, боротьба з корупцією, Асоціація назад до списку
© 2020 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.