Новини

Теги

Рада приватних виконавців України приватні виконавці, Дисциплінарна комісія, Ревізійна комісія приватні виконавці, боротьба з корупцією, Асоціація приватні виконавці, судові пристави, Палата приставів Литви АПВУ, відкритий лист, Радник Президента України Руслан Стефанчук конференція, приватні виконавці, Одеса юстиція, сектор, питання, реформа, пріоритети приватні виконавці, асоціація, рада приватні виконавці, Дисциплінарний уповноважений, асоціація кодекс, банкрутство, імплементанція, процедура, приватні виконавці, конференція дисциплінарний уповноважений, приватні виконавці, Міністерство юстиції приватні виконавці, рада приватні виконавці, асоціація, конкурс приватні виконавці, презентація, стратегія приватні виконавці, реформа правосуддя, регіональна рада приватні виконавці, популяризація професії, Міністерство юстиції приватні виконавці, конкурс, Дисциплінарний уповноважений Рішення З’їзд Звіт асоціація круглий стіл Оголошення НБУ зустріч рішення робоча зустріч З`їзд конференція юриспруденція, професійне свято, АПВУ виконавче провадження, міжнародна конференція, європейський досвід засідання З’’їзд іспит Оновлення сайту
Новини асоціації
УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПОДАННЯ КАНДИДАТУР НА ОБРАННЯ ДО СКЛАДУ ДИСЦИПЛІНАРНОЇ, КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ ТА РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЙ
08 жовтня 2019

                                                       


                                                                        Шановні приватні виконавці!

 

У зв`язку із завершенням повноважень членів Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій приватних виконавців, делегованих Асоціацією, а також чинного складу Ревізійної комісії АПВУ, оголошується висування кандидатур на обрання до складу зазначених комісій.

З метою формування порядку денного V З`їзду приватних виконавців України та його вчасного оприлюднення згідно з п. 7 ст. 53 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» Рада приватних виконавців України приймає заявки від кандидатів до 23 жовтня включно.

Кандидатури можуть подаватися як від Рад приватних виконавців регіонів, делегатів З’їзду, так і шляхом самовисування. Звертаємо увагу, що згідно ст. 19 і ст. 39 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» до складу Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій З`їзд приватних виконавців України може призначати «осіб з числа своїх представників, суддів, суддів у відставці, науковців, фахівців у галузі права та приватних виконавців».

Для подачі кандидатури необхідно заповнити типовий бланк заяви (додається у прикріпленому файлі), який надсилається з власноручним підписом у відсканованому вигляді на електронну адресу: sekretariat@apvu.com.ua

До заяви також необхідно додати фото претендента належної якості. З метою ознайомлення учасників З`їзду з кандидатурами подана інформація буде оприлюднена на офіційній сторінці АПВУ у Фейсбуці та розміщена в друкованих Матеріалах до З`їзду приватних виконавців України.

Просимо підійти до питання висування (самовисування) кандидатур у члени Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій приватних виконавців, а також Ревізійної комісії АПВУ виважено і осмислено, адже означена діяльність вимагатиме від обраних осіб чималих затрат часу і зусиль, в той час як найвищою нагородою буде саме пошана колег і подальший розвиток професії приватного виконавця в Україні. 

приватні виконавці, Дисциплінарна комісія, Ревізійна комісія назад до списку
© 2019 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.