Новини

Новини асоціації
УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПОДАННЯ КАНДИДАТУР НА ОБРАННЯ ДО СКЛАДУ ДИСЦИПЛІНАРНОЇ, КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ ТА РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЙ
08 жовтня 2019

                                                       


                                                                        Шановні приватні виконавці!

 

У зв`язку із завершенням повноважень членів Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій приватних виконавців, делегованих Асоціацією, а також чинного складу Ревізійної комісії АПВУ, оголошується висування кандидатур на обрання до складу зазначених комісій.

З метою формування порядку денного V З`їзду приватних виконавців України та його вчасного оприлюднення згідно з п. 7 ст. 53 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» Рада приватних виконавців України приймає заявки від кандидатів до 23 жовтня включно.

Кандидатури можуть подаватися як від Рад приватних виконавців регіонів, делегатів З’їзду, так і шляхом самовисування. Звертаємо увагу, що згідно ст. 19 і ст. 39 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» до складу Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій З`їзд приватних виконавців України може призначати «осіб з числа своїх представників, суддів, суддів у відставці, науковців, фахівців у галузі права та приватних виконавців».

Для подачі кандидатури необхідно заповнити типовий бланк заяви (додається у прикріпленому файлі), який надсилається з власноручним підписом у відсканованому вигляді на електронну адресу: sekretariat@apvu.com.ua

До заяви також необхідно додати фото претендента належної якості. З метою ознайомлення учасників З`їзду з кандидатурами подана інформація буде оприлюднена на офіційній сторінці АПВУ у Фейсбуці та розміщена в друкованих Матеріалах до З`їзду приватних виконавців України.

Просимо підійти до питання висування (самовисування) кандидатур у члени Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій приватних виконавців, а також Ревізійної комісії АПВУ виважено і осмислено, адже означена діяльність вимагатиме від обраних осіб чималих затрат часу і зусиль, в той час як найвищою нагородою буде саме пошана колег і подальший розвиток професії приватного виконавця в Україні. 

приватні виконавці, Дисциплінарна комісія, Ревізійна комісія назад до списку
© 2020 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.