Новини

Новини асоціації
Презентовано онлайн-курси з виконавчого провадження
04 листопада 2019

1 листопада 2019 року у Міністерстві юстиції України відбулася презентація освітніх онлайн-курсів «Основи виконавчого провадження» та «Виконавче провадження: поглиблений курс», розроблених студією онлайн-освіти EdEra за участі національних експертів та підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Вони містять необхідні теоретичні знання для подальшого поглибленого навчання та здійснення професійної діяльності з виконання рішень.

 

 

 

У презентації взяли участь заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, Координатор проектів ОБСЄ в Україні посол Генрік Вілладсен, представники студії онлайн-освіти EdEra, міжнародні та національні експерти, а також Голова Ради приватних виконавців України Сергій Ніколаєв та безпосередній учасник розробки курсів Валерій Притуляк, голова Комітету з етики приватних виконавців.

 

 

 

Онлайн-курси розраховані на майбутніх приватних виконавців, державних виконавців зі стажем роботи до 1 року, а також усіх зацікавлених щодо тематики виконавчого провадження, насамперед студентів юридичних факультетів та представників професійної правничої спільноти.

 

Записатися на курси можна за наступними посиланнями:

 

https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:MINJUST_EDERA_OSCE+DVSPV101+2019/about

 

https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:MINJUST_EDERA_OSCE+dvs2+2019_T11/about

 Також після презентації відбувся конструктивний діалог Голови Ради приватних виконавців України Сергія Ніколаєва із заступником Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрієм Гайченком, який засвідчив наявність взаєморозуміння між сторонами та готовність профільного заступника Міністра на практиці дієво сприяти розвитку професії та органів самоврядування приватних виконавців.

приватні виконавці, доступ до професії, Міністерство юстиції назад до списку
© 2020 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.