Новини

Новини асоціації
Інформація про кваліфікаційний іспит кандидатів в приватні виконавці
31 січня 2020

У відповідності до вимог частини другої статті 21 Закону України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" та згідно протоколу засідання Кваліфікаційної комісії приватних виконавців від 27.01.2020 № 58 повідомляються особи, допущені до складення кваліфікаційного іспиту про дату та місце його проведення.

 

Дата і час проведення іспиту

 

 

13.02.2020, початок іспиту о 10 год. 00 хв.
09.30 – 10.00 – реєстрація учасників
10.00 – 12.00 – виконання завдань теоретичної частини тестування
12.00 – 12.30 – перерва
12.30 – 13.30 – виконання ситуаційних завдань
13.30 – 13.45 – перерва
13.45 – 14.45 – виконання практичного завдання

Місце проведення іспиту

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала

Перелік осіб, для яких датою складання іспиту визначено 13.02.2020

1.

Бардин Ростислав Ігорович

2.

Бартосевич Богдан Васильович

3.

Бурко Арсен Мохаммед

 

4.

Верес Василь Володимирович

 

5.

Дерило Анастасія Олександрівна

 

6.

Іванюта Іван Миколайович

 

7.

Крайняк Максим Сергійович

 

8.

Лавріненко Яніна Вікторівна

 

9.

Левченко Яна Олександрівна

 

10.

Лужинецький Павло Вікторович

 

11.

Мочернюк Денис Степанович

 

12.

Петренко Дмитро Олександрович

 

13.

Петрусь Ігор Богданович

 

14.

Проценко Антон Юрійович

 

15.

Реверук Петро Костянтинович

 

16.

Савош Богдан Володимирович

 

17.

Сапіжак Іван Іванович

 

18.

Сімонович Марина Євгеніївна

 

19.

Терещенко Олександр Васильович

20.

Тимощук Володимир Вікторович

21.

Хрипта Олександр Олександрович

22.

Черниш Олександр Володимирович

23.

Чернікова Олена Олегівна

24.

Чичотка Валерій Валентинович

25.

Шевченко Дмитро Валерійович

Дата і час проведення іспиту

 

 

20.02.2020, початок іспиту о 10 год. 00 хв.
09.30 – 10.00 – реєстрація учасників
10.00 – 12.00 – виконання завдань теоретичної частини тестування
12.00 – 12.30 – перерва
12.30 – 13.30 – виконання ситуаційних завдань
13.30 – 13.45 – перерва
13.45 – 14.45 – виконання практичного завдання

Місце проведення іспиту

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала

Перелік осіб, для яких датою складання іспиту визначено 20.02.2020

1.

Адаменко Олександр Михайлович

2.

Борейко Максим Валерійович

3.

Гресь Тетяна Олександрівна

 

4.

Дудка Максим Олегович

 

5.

Калашніков Руслан Володимирович

 

6.

Клименко Наталія Сергіївна

 

7.

Костіна Вікторія Володимирівна

 

8.

Кушнарьов Олександр Іванович

 

9.

Лісовий Олександр Олександрович

 

10.

Моргун Олександр Васильович

 

11.

Перепелиця Артем Володимирович

 

12.

Перчик Віталій Олександрович

 

13.

Притула Катерина Олександрівна

 

14.

Ройко Антон Юрійович

 

15.

Саюк Назар Володимирович

 

16.

Синельников Микита Юрійович

 

17.

Скічко Ігор Васильович

 

18.

Снєгірьов Вадім Вікторович

 

19.

Твердохліб Юрій Володимирович

20.

Томашевський Олександр Вячеславович

21.

Трегуб Оксана Анатоліївна

22.

Чмаль Ірина Вікторівна

23.

Якимов Денис Борисович

24.

Якимчук Сергій Юрійович

25.

Ярмоленко Євгеній Петрович

Дата і час проведення іспиту

 

 

27.02.2020, початок іспиту о 10 год. 00 хв.
09.30 – 10.00 – реєстрація учасників
10.00 – 12.00 – виконання завдань теоретичної частини тестування
12.00 – 12.30 – перерва
12.30 – 13.30 – виконання ситуаційних завдань
13.30 – 13.45 – перерва
13.45 – 14.45 – виконання практичного завдання

Місце проведення іспиту

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала

Перелік осіб, для яких датою складання іспиту визначено 27.02.2020

1.

Болотов Владислав Володимирович

2.

Борискевич Артем Ігорович

3.

Геза Яніна Вікторівна

 

4.

Гончар Олег Михайлович

 

5.

Кіт Андрій Михайлович

 

6.

Кружилін Олексій Миколайович

 

7.

Купчишина Олена Олексіївна

 

8.

Максимов Ілля Миколайович

 

9.

Мельник Юрій Анатолійович

 

10.

Москаленко Ольга Павлівна

 

11.

Озадовський Руслан Юрійович

 

12.

Перчета Андрій Ігорович

 

13.

Пилипчук Костянтин Ростиславович

 

14.

Пилипчук Ольга Григорівна

 

15.

Польянов Євген Олександрович

 

16.

Різунов Роман Станіславович

 

17.

Самійлик Сергій Миколайович

 

18.

Сидорчук Андрій Анатолійович

 

19.

Сілкін Костянтин Юрійович

20.

Собчук Валентин Васильович

21.

Трисецький Денис Олегович

22.

Федоренко Артем Матвійович

23.

Шморгун Роман Миколайович

24.

Щербін Андрій Сергійович

25.

Якушенко В’ячеслав Анатолійович

назад до списку
© 2020 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.