Новини

регіональні новини   //   Київська обл.
Рішення чергового З`їзду приватних виконавців регіону Київської області
14 січня 2020

                                                                                           РІШЕННЯ

чергового з`їзду приватних виконавців  регіону

Київської області

14.01.2020  р.

        м.  Бровари

 

    Заслухавши звіт Голови Ради приватних виконавців Київської області Трофименко М.М. про роботу Ради приватних виконавців Київської області, стан організаційного та фінансового забезпечення діяльності Ради у період між з`їздами приватних виконавців Регіону; доповідь Голови Ради приватних виконавців Київської області Трофименко М.М. про виконання завдань органів Асоціації приватних виконавців України щодо забезпечення реалізації Стратегії розвитку АПВУ, а також виступи делегатів З`їзду та запрошених осіб, відповідно до Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», Положення про Раду приватних виконавців Київської області та Положення про З`їзд приватних виконавців Регіону, з метою здійснення повноважень, визначених Асоціацією приватних виконавців України та забезпечення належної організації роботи органів Асоціації приватних виконавців України, черговий З`їзд приватних виконавців Регіону (виконавчого округу Київської області)

 

ВИРІШИВ:

Про підсумки роботи приватних виконавців виконавчого округу Київської області за 2019 р.

Підведені підсумки діяльності за поточний рік роботи Ради приватних виконавців Київської області. Визнати діяльність Ради приватних виконавців Київської області доброю.

 

Про організацію роботи Ради приватних виконавців Київської області на 2020 р.

Ініціювати питання перед Радою приватних виконавців України стосовно фінансування діяльності Ради приватних виконавців Київської області. З метою належного забезпечення гарантій діяльності приватних виконавців Київської області, підтримки та захисту їх професійних прав, запропонувати приватним виконавцям регіону систематично звертатись з актуальними питаннями та проблемами до Ради приватних виконавців Київської області.

 

Аналіз проблемних питань у діяльності приватних виконавців Регіону

Було вирішено звернутися до Ради приватних виконавців України та голови Асоціації приватних виконавців України з пропозицією запровадити авансовий внесок, його мінімальний та максимальний розмір, а також випадки звільнення стягувачів від сплатити такого внеску. Було вирішено звернутися до Ради приватних виконавців України, голови Асоціації приватних виконавців України, директора ДП «НАІС», Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ з метою усунення недоліків щодо незадовільне функціонування роботи АСВП в частині отримання відповіді про транспортний засіб боржника та відповідні оголошення розшуку транспортного засобу боржника, не включення у відповіді старих даних (до 2013 року).

Різне

Визнати неприпустимими, такими, що знижують рівень суспільної довіри, шкодять репутації та авторитету професії приватного виконавця, випадки вчинення приватними виконавцями діянь з ознаками неетичної поведінки. 

 

Рішення З`їзду приватних виконавців Регіону є обов`язковими для виконання всіма приватними виконавцями, офіс яких розташований у відповідному регіоні. 

приватні виконавці, з`їзд виконавців регіону, Київська область назад до списку
© 2020 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.