Новини

Загальні новини
Відкритий лист члена Дисциплінарної комісії приватних виконавців О. В. Соломко Кабінету Міністрів України
27 квітня 2020

                                                                                       ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

 

                                                                                                                                      КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

Члена Дисциплінарної

комісії приватних виконавців

Соломко О.В.

 

 

        Про порушення

        карантинних обмежень

 

 

14.04.2020 р. в Міністерстві юстиції відбулось засідання Дисциплінарної комісії приватних виконавців, яке проходило у режимі відеоконференцзв`язку.

Згідно вказівки голови Дисциплінарної комісії – заступника Міністра юстиції Гайченка А.В., участь приватних виконавців в засіданні комісії дозволялась лише шляхом відвідування ними територіальних управлінь юстиції.

У зв`язку із встановленим режимом карантинних обмежень, та реально існуючою загрозою для свого життя і здоров`я внаслідок поширення епідемії коронавірусу, частина приватних виконавців повідомили про неможливість прибуття до приміщень територіальних управлінь юстиції. У зв`язку з чим просили відкласти проведення засідання Дисциплінарної комісії.

З даного приводу головою Дисциплінарної комісії – заступником Міністра юстиції Гайченко А.В. було зазначено, що карантин, не є приводом для невідвідування засідання дисциплінарної комісії приватних виконавців.

Заяви приватних виконавців з проханням дозволити взяти участь в засіданні комісії через відозв`язок зі свого робочого місця також були відхилені. З даного приводу заступником Міністра юстиції Гайченко А.В. було вказано, що участь в засіданні комісії можна взяти тільки через відвідування управління юстиції.

Слід зазначити, що Положення про Дисциплінарну комісію приватних виконавців, затверджене наказом Мінюсту від 27.11.2017 р. № 3791/5 не визначає жодних обмежень стосовно порядку доступу приватних видавців до участі в засіданні комісії. Необхідність відвідування ними управлінь юстиції жодним нормативним актом не визначена.

Відповідно до змісту постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» обмежено проведення зсідання всіх органів, у тому числі колегіальних, та попереджено вчинення органами державної влади, їх посадовими особами дій, які можуть бути загрозою для життя і здоров’я громадян.

У зв`язку з рішеннями, які були прийняті заступником Міністра юстиції Гайченко А.В. як головою Дисциплінарної комісії, прошу повідомити чи погоджувалось Кабінетом Міністрів України:

1. Нагальна необхідність у проведенні засідання Дисциплінарної комісії приватних виконавців під час дії карантинних обмежень.

2. Визначений заступником Міністра юстиції Гайченко А.В. порядок участі приватних виконавців в засіданні Дисциплінарної комісії виключно через відвідування територіальних управлінь юстиції.

3. Встановлена заступником Міністра юстиції Гайченко А.В. заборона участі приватних виконавців в засіданні Дисциплінарної комісії із свого робочого місця.

 

Відповідь на дане звернення прошу направити на електронну адресу: ___.

 

 

 

 

24 квітня 2020 року                                                                                                      О.В. Соломко

приватні виконавці, дисциплінарна комісія назад до списку
© 2020 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.