Новини

регіональні новини
Страхування цивільно-правової відповідальності приватного виконавця
20 липня 2020
Шановні колеги!!!

Рада приватних виконавців міста Києва, щиро вітає Вас з пройденим шляхом - підходять до кінця 3 роки здійснення нашої професійної діяльності.
В результаті чого в діяльності приватного виконавця настають певні привілеї.
У дні випробувань ми відчували один одного підтримку, в найскладніші часи ми непохитно вірили у вибір своєї професії, що і надалі спонукає кожного із нас реалізовувати свої навики саме в даному напрямку діяльності.
І от настало перше полегшення, у вигляді зменшення розміру страхової суми за договором страхування цивільно-правової відповідальності приватного виконавця, що має становити 10 відсотків загальної суми стягнення за виконавчими документами, що перебувають на виконанні у приватного виконавця протягом року, але не менше 1 тисячі мінімальних розмірів заробітної плати станом на початок відповідного календарного року.
Важливо пам’ятати, що до строку зайняття діяльністю приватного виконавця не зараховується строк зупинення діяльності приватного виконавця.
Враховуючи положення статті 24 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», приватний виконавець зобов’язаний до початку здійснення діяльності застрахувати свою цивільно-правову відповідальність перед третіми особами та зобов’язаний укласти договір страхування на новий строк не пізніш, як за 10 днів до закінчення дії основного договору страхування.
Прошу також звернути увагу на той факт, що не всі договори страхування укладені приватними виконавцями збігаються з датами внесення інформації до Єдиного реєстру приватних виконавців про початок діяльності виконавця. Тому, прошу звернути на це особливу увагу та не дати боржникам, регулятору та будь-кому привід на оскарження дій виконавця в строки коли його діяльність не була застрахована.

Нових Вам перемог і звершень на професійному шляху.

З повагою,

Голова Ради
приватних виконавців
міста Києва С.Крайчинський
назад до списку
© 2020 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.