Новини

Новини асоціації
Засідання Дисциплінарної комісії приватних виконавців 22.07.2020 р.
29 липня 2020

22 липня 2020 р. відбулося чергове засідання Дисциплінарної комісії приватних виконавців, на якому розглядалося 6 подань Міністерства юстиції України про притягнення до дисциплінарної відповідальності 6 приватних виконавців.

1. Подання про притягнення до відповідальності приватного виконавця виконавчого округу Київської області. Подання було підготовлено на підставі скарги боржника щодо передачі на реалізацію будинку боржника, в якому були зареєстровані діти. За результатами розгляду Дисциплінарною комісією прийнято рішення про задоволення подання. У зв`язку з тим, що після реалізації будинку боржник з дітьми добровільно знявся з реєстрації, до приватного виконавця застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження (за – 7, проти – 1).

 

2. Подання про притягнення до відповідальності приватного виконавця виконавчого округу Запорізької області. Подання було підготовлено у зв`язку із скаргою боржника щодо ненадання приватним виконавцем відповіді на одне з його звернень до приватного виконавця. У зв`язку з тим, що в ході розгляду подання приватним виконавцем було спростовано наведені обставини та надано підтвердження направлення боржнику відповідей на його звернення, у задоволенні подання було відмовлено.

Рішення прийнято одноголосно.

 

3. Подання про притягнення до відповідальності приватного виконавця виконавчого округу Сумської області. Подання було підготовлено на підставі скарги стягувача щодо несвоєчасного звернення стягнення на кошти боржника в ході проведення виконавчих дій. У зв`язку з тим, що рішення суду було виконано приватним виконавцем фактично та в повному обсязі задоволено вимоги стягувача, комісією прийнято рішення про задоволення подання та застосування до виконавця дисциплінарного стягнення у вигляді попередження (за – 5, проти – 3).

 

4. Розгляд двох подань про притягнення приватних виконавців виконавчого округу міста Києва було відкладено у зв`язку із тим, що скарги учасників виконавчого провадження є предметом судового розгляду.

 

5. Розгляд подання про притягнення приватного виконавця виконавчого округу міста Києва було відкладено у зв`язку із перебуванням приватного виконавця на лікарняному.

 

Участь в засіданні Дисциплінарної комісії приватних виконавців узяли члени комісії Гайченко А.В., Ковальський М.Р., Ковальчук Л.І., Чернявська Т.М., Маковецький З.В., Парфьонов Г.В., Д`яченко Є.С., Соломко О.В.

Засідання проходило в режимі он-лайн, шляхом виклику приватних виконавців до приміщень управлінь забезпечення примусового виконання рішень.

При цьому повідомляємо, що Міністерство юстиції наразі тексту протоколу засідання Дисциплінарної комісії приватних виконавців для публікації його на сайті Асоціації приватних виконавців України не надало.

У зв`язку з чим інформація про результати засідання комісії публікується у загальному вигляді.

приватні виконавці, Дисциплінарна комісія, подання назад до списку
© 2020 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.