Новини

Новини асоціації
Оголошення про чергове засідання Ради приватних виконавців України
04 вересня 2020

Чергове засідання Ради приватних виконавців України відбудеться 11 вересня 2020 р. об 11.00 за адресою: м.Одеса, вул. Академічна 2/1 ("Біла зала").

Членам РПВУ, які не зможуть взяти очну участь у засіданні, з метою належного технічного забезпечення участі в засіданні в режимі відеозв`язку необхідно завчасно подати відповідну заявку до Секретаріату АПВУ (sekretariat@apvu.com.ua) в термін до 10 вересня 2020 р.

 

Порядок денний засідання:

 

1. Про внесення змін до річного Плану дій щодо реалізації Стратегії АПВУ на 2020 р. у зв`язку з карантинними обмеженнями.

 

2. Про затвердження форми зі збору відповідної інформації щодо витрат на організацію та здійснення діяльності приватних виконавців зі збереженням умов конфіденційності.

 

3. Про направлення подання до Дисциплінарної комісії щодо приватних виконавців, які порушили вимоги п. 5 ч. 5 ст. 54 Закону України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів” та рішення Ради приватних виконавців України № 1 від 22.12.2017 р. (несплата членських внесків).

 

4. Різне

Рада приватних виконавців України назад до списку
© 2020 АПВУ. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.